Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Magazynier
Miejsce pracy: Kaczory
Numer: StPr/24/0408
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie, składowanie, przechowywanie towarów dostarczonych do zakładu, prowadzenie dokumentacji magazynowej, sprawdzanie spisu inwentaryzacyjnego, rejestrowanie brakujących produktów asortymentu i przekazywanie informacji do działu zakupów, dbanie o porządek na terenie magazynu zgodnie z wytycznymi, rozmieszczanie i segregowanie materiałów przyjętych na stan magazynowy, wydawanie towaru zgodnie z zamówieniami, udzielanie informacji o zamówionym asortymencie oraz zasad obowiązujących przy przewożeniu produktów, kontrola bieżących WZ-tek związanych z pracą na magazynie, pakowanie towaru i kontrola przydatności oraz dot. ważności towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kaczory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile